KONTAKTY
Adresa školy | Revoluční 92, Krnov, PSČ 794 01 |
Telefonní čísla | pevná linka: +420 554 613 075 mobil: +420 608 713 223; +420 733 164 509 mobil – vychovatelna: +420 734 435 248 |
sos@sos-dcr.cz | |
Datová schránka | v46jgtb |
IČ | 14450909 |
IZO školy | 108012654 |
IZO ředitelství | 600171167 |
Bankovní spojení | 144509092/5500 |
Schránka důvěry | schranka@sos-dcr.cz |
vedení školy
Zdeněk Klein
ředitel školy
matematika
Ladislav Mokráš
zástupce ředitele školy
informatika, fyzika, meteorologie
administrativa
Martina Konrádová
sekretariát
Emílie Dorňáková
studijní oddělení
Vlaďka Kociánová
účetní
Tomáš Mosler
vedoucí vychovatel
Eva Janková
vedoucí jídelny
poradci, vedoucí praxe
Ellen Páclová
výchovná poradkyně, vedoucí praxe – CR
Gabriela Víchová
práce s žáky s SPU
Zina Dvořáková
metodik prevence
Stanislava Herudková
vedoucí praxe – Ekonomika a podnikání
pedagogický sbor
Gabriela Antlová
španělský jazyk
Markéta Brezovská
český jazyk a literatura, dějiny umění
Paul Bushey
anglický jazyk
Zina Dvořáková
společenské vědy, písemná komunikace
Luboš Džubera
informační a komunikační technologie
Andrea Frasier
anglický jazyk
Jitka Hanusová
ekonomické předměty, písemná komunikace
4.B
Stanislava Herudková
ekonomické předměty, logistika, právo
2.C
Adriana Kohutová
španělský jazyk
3.A
Romana Korandová
český jazyk, literatura, německý jazyk
2.B
Michala Křížová Roztomilá
dějepis, dějiny kultury
Lucie Kulíková
anglický jazyk, doprava
2.A
Maria Luisa Loukota
španělský jazyk
Naďa Lukášová
biologie, tělesná výchova
1.C
Vlasta Macenauerová
francouzský jazyk
Marcela Maliszewská
český jazyk, německý jazyk, ruský jazyk
Alice Marková
anglický jazyk
Ivana Matoušová
ekonomické předměty
1.A
Miloslava Merenusová
český jazyk, německý jazyk, ruský jazyk
Klára Mikettová
zeměpis
Marina Onderková
ruský jazyk, tělesná výchova
Ellen Páclová
ekonomické předměty, odborné předměty CR
Lucie Skříšovská
odborné předměty letecké dopravy
Jiří Švéda
matematika, fyzika, IKT
3.C
Erika Tichá
ekonomické předměty, písemná komunikace
4.C
Věra Tkáčová
ekonomické předměty, písemná komunikace
3.B
Alena Veverková
anglický jazyk
Gabriela Víchová
matematika, zeměpis
1.B
Richard Vojtek
tělesná výchova
Radka Zdráhalová
český jazyk, literatura, anglický jazyk
4.A
vychovatelé
Marcela Jančičková
Kamila Mačkalová
Tomáš Mosler
vedoucí vychovatel
Boris Navrátil
Hana Pinkavová
Marta Synková