DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vzhledem ke zpřísnění protiepidemických opatření rušíme plánované Dny otevřených dveří.

Pokud chcete školu v lednu navštívit a prohlédnout si ji, domluvte si prosím individuální návštěvu na tel. č. 554 613 075.

Školou Vás provedeme za dodržování všech hygienických pravidel.

Stejně jako Dny otevřených dveří i organizace individuálních prohlídek školy se bude řídit aktuální epidemickou situací a opatřeními. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky.

kontakt – individuální prohlídka
PREZENTACE NA YOUTUBE
LETÁK

proč se přijít do školy podívat?

• získáte přesné informace o oborech, vyučovaných předmětech, požadavcích na studium, studijních praxích atp.
  • získáte informace o dalších možnostech – akcích, zájezdech, certifikátech, zkouškách atp.

• můžete se na cokoli osobně zeptat
  • prohlédnete si prostory a vybavení školy, vč. domova mládeže

• seznámíte se s částí pedagogického sboru
  • „ochutnáte“ atmosféru školy

BURZAŠKOL.ONLINE

V letošním roce úřady práce neorganizují burzy škol. Můžete se nás zeptat na videokonferenci nebo na chatu prostřednictvím BurzyŠkol.online. Setkání v online prostoru proběhne vždy odpoledne od 16:00 do 19:00.  Na stránce  burzaskol.online.cz si vyberete burzy v daném regionu (viz data níže v tabulce), přihlásíte se přes odkaz na videokonferenci a můžete se ptát. Každých 30 minut bude náš učitel školu představovat v krátkém vstupu a pak už je prostor pro Vaše dotazy. Samozřejmě, že se můžete přihlásit i v rámci burzy mimo Váš region. Těšíme se na setkání.

termíny prezentací na BurzaŠkol.online
vždy 16:00 až 19:00
Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek 13. ledna 2021
Šumperk 14. ledna 2021
Opava, Bruntál 15. ledna 2021
Jeseník 18. ledna 2021
Olomouc 20. ledna 2021
BURZASKOL.ONLINE

ONLINE VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOLEZSKÉHO KRAJE

Moravskoslezský kraj v lednu 2021 organizuje online veletrh středních škol našeho kraje. V rámci prezentace škol okresu Bruntál se díky videokonferenci můžete setkat s našimi učiteli, klást otázky nebo chatovat.  Školy okresu Bruntál se budou prezentovat 18. a 27. ledna, vždy od 10:00 do 18:00. Těšíme se na Vás.

BURZA ŠKOL MSK