DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Velmi rádi Vás zveme na naše Dny otevřených dveří.

Děkujeme za Vaši návštěvu prosincových dnů otevřených dveří. Pro ty, kteří se chtějí přijet podívat, otevřeme znovu v sobotu 13. ledna 2024 od 9:00 do 12:00.

Čeká Vás prohlídka naší školy a možnost se zeptat na vše, co Vás o škole, oborech, studium, ubytování… zajímá.

Nestihnete Den otevřených dveří? Nevadí, domluvte si individuální prohlídku školy.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky – 554 613 075.

kontakt – individuální prohlídka
PREZENTACE NA YOUTUBE
LETÁK

proč se přijít do školy podívat?

• získáte přesné informace o oborech, vyučovaných předmětech, požadavcích na studium, studijních praxích atp.
  • získáte informace o dalších možnostech – akcích, zájezdech, certifikátech, zkouškách atp.

• můžete se na cokoli osobně zeptat
  • prohlédnete si prostory a vybavení školy, vč. domova mládeže

• seznámíte se s částí pedagogického sboru
  • „ochutnáte“ atmosféru školy

BURZY A VELETRHY STŘEDNÍCH ŠKOL

Po „kovidové pauze“ se opět otevřely burzy středních škol. Náš stánek najdete ve většině okresů Moravskoslezského kraje. Můžete se zde setkat s našimi učiteli i žáky a zeptat se jich na studium, studijní praxe a další aktivity školy.

Opava 18. a 19. října 2023
Nový Jičín 18. a 19. října 2023
Havířov 7. listopadu 2023
Karviná 1. listopadu 2023
Bruntál 16. listopadu 2023
Orlová 22. listopadu 2023
Ostrava 24. a 25. listopadu 2023

ONLINE VELETRH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

V LETOŠNÍM ROCE ZATÍM NENÍ STANOVENO DATUM ONLINE BURZY. PROSÍM VYČKEJTE, STRÁNKU BUDEME AKTUALIZOVAT. DĚKUJEME.

Nestihli jste nás navštívit na některé z burz škol? Nevyhovuje Vám termín dnů otevřených dveří? Máme otázky ke studiu na naší škole? Setkáme se v online prostředí na veletrhu středních škol Moravskoslezského kraje.  Náš „stánek“ Vám bude k dispozici ???. Přivítá Vás a Vaše dotazy zodpoví Ellen Páclová, výchovná poradkyně. Nepotřebujete k tomu nic, než počítač a mikrofon. Těšíme se na Vás.

ONLINE VELETRH MSK
PREZENTACE – ONLINE VELETRH MSK