INFORMACE PRO PŘIJATÉ

V průběhu června, července obdržíte poštou informace k nástupu do školy, vč. zařazení do třídy, informace k ubytování, stravování, platbám, adaptačnímu kurzu.

Zároveň prosím sledujte tyto stránky, kde budou aktualizovány informace k nástupu, testování, protiepidemickým opatřením.

Prosím nekupujte učebnice, na začátku školního roku je učitelé objednají hromadně, případně žáci využijí burzy učebnic.

Zkontrolujte, zda jste nahlásili, poslali přihlášky, popř. platby z následující tabulky. S dotazy se obracejte na studijní oddělení – paní Dorňáková – dornakova@sos-dcr.cz, tel. 554 613 075. Na tento kontakt prosím nahlaste jakékoli změny týkající se žáka nebo zákonného zástupce – např. změna bydliště, telefonický kontakt, změna studia.

nahlásit zdravotní pojišťovnu co nejdříve po obdržení info k zahájení šk. roku dornakova@sos-dcr.cz
přihláška na domov mládeže do 30. 6. – formulář na této stránce dornakova@sos-dcr.cz
přihláška ke stravování – obědy nebo celodenní strava (při ubytování na DM) do 15. 7.  – formulář na této stránce dornakova@sos-dcr.cz
platby záloh (ubytování, stravování, adaptační kurz) do 15. 8. – viz info v dopise