Opravdu se to stalo! Úterý 10. ledna  zapíšeme do kalendáře školy  jako den, kdy proběhla školní soutěž v účetnictví. Jedenáct odvážných maturantů změřilo své znalosti ve vědomostní části, kdy za 75 minut zaúčtovali přes 150 účetních operací. Během kontroly a sčítání bodů všichni zúčastnění dostali možnost získat další body za výhru v Kahootu na téma 3. účtová třída.

Do finálového kola díky rovnosti bodů tak postoupilo 5 studentů: Andrea Ladnerová, Tomáš Řoutil, Adéla Schmittová, Pavlína Krusberská a Adéla Kolková. Finále bylo hlavně o štěstí v soutěži Riskuj. Nejlépe se s nástrahami plusových a mínusových bodů poprala Adéla Kolková a správnou volbou otázek se dostala na konečné 3. místo. Na 2. místě skončila Andrea Ladnerová a prvním vítězem této školní soutěže se stal Tomáš Řoutil.

Všem zúčastněným moc děkuji za účast a věřím, že své nabyté zkušenosti zúročí u maturitní zkoušky.

Erika Tichá