V úterý 31. 10. 2023 jsme se zúčastnili okresního kola ve stolním tenise chlapců a dívek základních a středních škol. Oproti loňskému roku byla účast soutěžících početnější, zejména ze základních škol. V konkurenci středních škol hoši vypadli v prvním kole a další zápasy sledovali už jen z pozice diváka.

Děvčata si vedla lépe, prvním kolem prošly tři dívky do finálové skupiny. Tam si nejlépe vedla Michaela Fenková ze 2.B, která nakonec obsadila stříbrnou příčku. Třetí místo vybojovala Jana Alex Kusová z 1.A a bramborovou medaili si odnesla Anastázie Kudělková z 1.B. Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy – z prvního ročníku Alžbětě Bekové, Michaele Kučeříkové, Anastázii Kudělkové, Alex Kusové, Danovi Hanulíkovi, Radimovi Ondrákovi, druhákům Andrejovi Krečmerovi, Tereze Košárkové, Michaele Fenkové, Kláře Klanicové a Nikolovi Smítalovi.

Naďa Lukášová, trenérka