V týdnu od 20. do 24. září 2021 se konaly „podzimní Srdíčkové dny“. Sbírka patří k dlouholetým, tradičním a velmi oblíbeným projektům, kterým se nadace Život dětem věnuje od samého počátku založení. Vybrané peníze putují na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi.

Letos se pomáhalo Míšovi, kterému diagnostikovali spinální svalovou atrofii 1. typu. Veškeré vybrané peníze poputují na jeho rehabilitace.

Naše škola se také zapojila do pomoci, a to 23. září. Se spolužáky jsme si ráno vyzvedli upomínkové předměty (magnetky se zvířátky, magnetické záložky a kolíčky, propisky), pokladničku, vše potřebné k prodeji a vyrazili do města. Lidé byli rádi, že mohli přispět a pomoci. Jako prodávající jsme také přispěli, větší radost však byla z každého prodaného upomínkového předmětu.

Adéla Schmittová, 3.B