Už od listopadu mají zájemci o studium na naší škole možnost se s námi setkat. První příležitostí byl online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje. Deváťáci nebo jejich rodiče se 15. listopadu připojili přes webové stránky veletrhu. Díky platformě Microsoft Teams se setkali a mohli pokládat otázky našim učitelům. Stejná akce se bude opakovat v pondělí 17. ledna od 10:00 do 18:00.

Hojně využili příležitosti navštívit školu osobně, a to v rámci Dnů otevřených dveří. Školu jsme otevřeli v pátek a v sobotu 10. a 11. prosince. Rodiče a jejich děti jsme provedli budovou, seznámili je s tím, co škola a studium našich oborů nabízí. Byly jsme velmi rádi, že od nás odcházeli s informacemi a s úsměvem na tváři.  Průvodci byli především učitelé, ale deváťáci se mohli ptát i našich stávajících studentů nebo absolventů, kteří se tradičně přišli podívat. Věříme, že stejně se vydaří i Den otevřených dveří v sobotu 15. ledna 2022 (od 9:00 do 12:00).

Pokud neholdujete online setkání a nestihnete den otevřených dveří, můžete si telefonicky domluvit individuální prohlídku školy (od 8:00 do 15:00), a to na telefonním čísle 554 613 075.