Jak ten čas letí. Před chvílí jsme se seznamovali na adapťáku, dneska se loučíme na posledním zvonění. Maturanti se drželi tradice a v pátek 28. 4. vyrazili do ulic v maskách, aby všem připomněli, že maturity jsou tady, a vybrali nějaké drobné příspěvky na svůj maturitní večírek. Se svými spolužáky se pak setkali v tělocvičně. Zazářili ve svých tanečních vystoupeních, dostali na „parket“ i třeťáky a učitele, aby si s nimi zařádili v rytmu makareny. Vyzvali na souboj pod volejbalovou sítí tým učitelů, prali se jak lvi a tým 4.B zakusil radost z vítězství. Mladší studenty nadchli prodejem „odpustků“ – např. odpuštěná písemka, den ředitelského volna nebo kávička s paní učitelkou. Vše zakončili pasováním třeťáků do stavu „mazáckého“.

Děkujeme maturantům za příjemné dopoledne a držíme jim palce u maturitní zkoušky.

Zina Dvořáková