Každý učitel je rád, když se po letech do školy vracejí absolventi, a ještě lepší je, když přijedou se zajímavými informacemi o své práci nebo studiu. Zájemci o práci cabin crew se od našich absolventů Nikol Indrákové a Reného Šafáře dozvěděli, jak se stát členem posádky u společnosti České Aerolinie, a. s.,  a Smartwings. Pro studenty byly velmi zajímavé podrobnosti o průběhu výběrového a přijímacího řízení, možná byli překvapeni, jak náročné jsou zkoušky na palubního průvodčího a co všechno museli naši absolventi zvládnout i co už v letadlech zažili. Padalo hodně otázek, přednáška byla doplněna historkami z práce, vše podloženo krásnou prezentací. Už plánujeme jarní setkání, téma bude určitě opět atraktivní.

Erika Tichá