A opět možnost vyrazit na brigádu či do pracovního poměru na letiště Schiphol v Amsterdamu! Pro naše studenty, ale také absolventy, přišla nabídka možnosti pracovat v oboru letecké dopravy a samozřejmě si přivydělat. Pracovníci agentury, která pro nás zajišťuje tyto pracovní nabídky, nám přišli představit podmínky pro letošní sezonu, včetně těch finančních. Proto vy, kteří váháte, nemáte práci, nedostali jste se na VŠ nebo jen přemýšlíte o letní brigádě, neváhejte a kontaktujte buď paní Matoušovou (matousova@sos-dcr.cz), nebo přímo agenturu nizozemsko@worktravel.jobs. Přidejte poznámku, že jste studenti či absolventi naší školy. Budete mít přednostní právo. Vzhledem k termínům pro vyřízení bezpečnostní prověrky spěchejte!!!