V pátek 26. 11. 2021 se naše škola opět zapojila do mezinárodní online soutěže v anglickém jazyce. Tato soutěž prověřuje znalosti studentů z gramatiky, dovednost čtení s porozuměním a poslech s porozuměním na jazykové úrovni B2-C1.

Letos měla soutěž trochu upravená pravidla. Díky současné nelehké situaci byli  někteří studenti, a to nejen v naší škole, v karanténě, a proto bylo možné se zapojit i z domova přes Meet. Soutěže se zúčastnilo 15 našich studentů a z toho 3 byli na Meetu.

Nejlepší výsledky v naší škole měli Klára Vojtková z 3.A, David Nguyen z 2.B a Kristýna Plešková ze 4.B. Soutěž se jim moc líbila a proč taky ne? Kde se vám poštěstí soutěžit s více než 16 tisíci soupeři z 25 zemí? Gratulujeme.

Alena Veverková