14. února jsme slavili sv. Valentýna. Pro nás, ale začal mnohem dříve. Již v lednu jsme se rozhodli, ze na naší škole chceme tento svátek připomenout. Tak jsme náš nápad začali realizovat, přípravy díky vstřícným učitelům probíhaly opravdu hladce. Leták, který upoutá pozornost všech, vyrobit valentýnky a schránku na ně – to nebyl problém. U valentýnek jsme si zprvu mysleli, že jich bude stačit 300, ale počet se zdvojnásobil po oznámení akce a valentýnky se vypařily během dvou dnů, někteří si vyrobili své vlastní.

Nadešel den 14. 2. a my jsme chodili po třídách a studentům roznášeli valentýnky, které jim někdo napsal. Samotné předávání bylo o něco náročnější, než jsme předpokládali, ale ta radost studentů a zaměstnanců, když jsme valentýnky předali, za to stála.

Velké poděkováni patří i paní učitelce Tiché, která nám pomohla celou akci zrealizovat.

Matěj Hájek, Kristýna Helembaiová a Natálie Janková, 2.B