Absolventy vždy rádi vítáme. Dnes k nám zavítal z malebného Baťova městečka Dan Bušos, dnes student druhého ročníku na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Chtěl svým následovníkům představit svou fakultu, studium na ní, jeho radosti i strasti. Snažil se je zbavit obav z přijímacího řízení i studia, ve kterém mohou využít své středoškolské znalosti a dovednosti především z ekonomiky a účetnictví či angličtiny. Maturanti uvítali nejen dynamickou přednášku proloženou reklamními spoty školy, ale také rychlou soutěž o reklamní předměty. Shodou okolností si je odnesla domů studentka, která si už do Zlína přihlášku podala. Děkujeme Danovi a budeme se těšit na jeho další návštěvu.

Zina Dvořáková