V předvánočním čase jsme se rozhodli udělat radost v domově pro seniory a zapojili se do projektu Ježíškova vnoučata. Složili jsme se na jeden dárek, a aby ostatní důchodci nebyli ochuzeni, vyrobili jsme jim další dárečky, přáníčka a nějakou sladkost. Nezapomněli jsme ani na všechny učitele z naší školy, které jsme obdarovali sladkou odměnou za krásný začátek školního roku. Jak jsme to udělali? Pro každého z nich jsme vyrobili malé přáníčko se sladkou dobrůtkou, nezapomněli jsme ani na ty, kteří nám zde ve škole vaří a udržují čistotu. Během tvoření přáníček učitelům jsme zároveň vyráběli barevné vánoční ozdoby, kterými jsme následně vyzdobili naši třídu. Nakonec jsme dárečky všem roznesli a po škole jsme zamířili do domova, kde jsme s jeho obyvateli strávili trochu času, který jsme zaplnili tím, že jsme hráli různé hry a probírali, jak slavili Vánoce oni ve svém mládí. Někteří studenti poprvé v životě hráli Bingo a dokonce i vyhráli. Opustili jsme seniory s dobrou náladou. Vánoční nálada, kterou jsme jim tam zanechali, seniory zahřála u srdíčka, jelikož ne každý z nich má příbuzné, kteří by jim náladu o Vánocích zpříjemnili. Za tuto možnost můžeme poděkovat třídní učitelce Stanislavě Herudkové, čímž bychom jí i Vám všem chtěli popřát krásné prožití vánočních svátků.

2.C – Julie Šimčáková, Lucie Cudráková, Linda Pavlíková, Karolína Galeková