Od 7. do 15. dubna se sedm našich studentů společně s paní učitelkou Kulíkovou vydalo na projekt Erasmus+ pod záštitou organizace KREAKTIVA, tentokrát do krásného městečka Osijek v Chorvatsku. Společně s Chorvaty, Portugalci, Španěly, Bulhary a studenty ze Svatého Martina jsme se naučili spolu komunikovat, spolupracovat, ale také malovat různými metodami, což byl hlavní cíl tohoto Erasmu+ Ready, Steady, ART. Prozkoumali jsme krásy města, zjistili jsme si, jak slaví Chorvati Velikonoce. Každá země představila zajímavosti a kulturu svého státu a samozřejmě nesměly chybět ani tradiční pochoutky. Navštívili jsme i místní aquapark a nákupní středisko Portanova.

Pro většinu z nás to byl první Erasmus+, takže jsme si odnesli mnoho zkušeností, zážitků, procvičili jsme si angličtinu a hlavně jsme získali nové kamarády. Všichni se těšíme na další projekty, kterých se rádi zúčastníme.

Lukáš Poláček, 3.C