VOLEJBAL
V pondělí jsme udělali první krok ke spolupráci s domovem mládeže na Opavské ulici. V přátelském duchu jsme si pinkli volejbal a vzájemně se poznali. Kdo vyhrál, vůbec nebylo důležité, a už se těšíme na další společnou akci, kdy si zahrajeme florbal.

BOWLING
Ve čtvrtek 14. března jsme opět udělali něco pro své zdraví a protáhli si tělo na bowlingu. Od minula někteří udělali velký pokrok. Vítězem tohoto kola se stal Kuba a všichni mu gratulujeme.

BIJÁK
Do kina? Nemusíme! My si ho uděláme na intru. Ve čtvrtek 21. března se jedna učebna proměnila v promítací kinosál. Podával se popcorn a nápoje. Film KOKOSY NA SNĚHU sklidil velký ohlas….. Na závěr byla vylosována jedna vstupenka….  Výhrou bylo ČERVENÉ FERRARI. Gratulujeme novému majiteli.

VELIKONOCE
Velikonoce už klepou na dveře a my víme, že k nim patří jak jarní výzdoba, tak dozlatova upečený beránek. A tak jsme se na domově mládeže chtěli přesvědčit, jestli to dáme, jestli na to máme…. A MÁME!!!!! Povedli se a tak teď už zbývá jen dobrou chuť a VESELÉ VELIKONOCE…

vychovatelé