1.A – termín 1. až 3. září

1.C – termín 6. až 8. září

1.B – termín 13. až 15. září

Každá třída se v den zahájení adaptačního kurzu sejde ve své kmenové učebně v 8:00. Proběhne testování, kontrola dokladů o bezinfekčnosti a poučení o bezpečnosti.

Do Malé Morávky se odjíždí autobusem v 9:30 (dopravu zajišťuje škola). Vzhledem k nutnosti testování není možné nastoupit jinde.

Po celou dobu kurzu je třída ubytovaná v Horském hotelu Brans Malá Morávka. Zde je zajištěno stravování formou plné penze (počínaje obědem a konče snídaní). Pokud má žák požadavky na stravování (např. vegetariánská nebo bezlepková či bezlaktózová strava), nahlaste to prosím třídním učitelům 1. 9. Žáci 1.A nahlásí vedoucí kurzu na email dvorakova@sos-dcr.cz, nejpozději do 30. 8.

Žáci, kteří jsou ubytováni na domově mládeže, mají první den kurzu zajištěnu snídani ve školní jídelně. Všichni žáci mají odhlášené obědy na všechny tři dny kurzu. Pokud třetí den (příjezd ke škole je plánovaný na 12:00) máte zájem o oběd ve školní jídelně, přihlásíte ho na www.strava.cz (přístupové údaje žáci obdrží 1. září), žáci 1.A nahlásí svůj zájem třídní učitelce.

V areálu hotelu je možné zakoupit drobné občerstvení a nápoje. Pitný režim (čaj) je zajištěný v rámci stravování.

Odjezd z kurzu je plánovaný na 11:00, příjezd do Krnova na 12:00.

Na kurz si vezměte teplé sportovní oblečení a obutí do přírody i do místnosti, pláštěnku, přezůvky, psací potřeby, šátek.

Pokud jste doposud neuhradili poplatek za kurz na účet školy, zaplaťte ho 1. září v hotovosti třídnímu učiteli.

S jakýmikoli dotazy se obracejte na Zinu Dvořákovou: dvorakova@sos-dcr.cz, 777 307 325.