O podnikání s majitelkou Malé Café Krnov

Ve čtvrtek 31. října 2019 proběhla v rámci hodin Praxe debata o podnikání s majitelkou známé krnovské kavárny Malé Café. Setkání si domluvili studenti 3.B s paní Šárkou Bolatzkou s tím, že by chtěli vědět, jak začalo její podnikání, jaká úskalí čekají na malého podnikatele na malém městě, jak řeší marketingovou komunikaci své firmy apod. Během společně stráveného času jsme se dozvěděli zajímavé informace o samotném rozhodnutí otevřít kavárnu, o začátcích Malého Café, ale i o současnosti firmy a o tom, že abychom byli úspěšní, je potřeba být jiný než ostatní. Malé Café je opravdu jinou kavárnou… a doufám, že ještě dlouho bude místem, kam budeme všichni rádi chodit za dobrou kávou a výborným jídlem.
Všechny získané informace mohou studenti zúročit nejen v předmětu Podnikání, ale také při psaní maturitních prací.
Studenti naší školy pomáhali při organizaci Festivalu kávy v letech 2018 a 2019, a už teď jsme se domluvili na spolupráci na připravovaném festivalu, který proběhne v září 2020. Pokud se i vy budete chtít přidat a být součástí zajímavé akce, určitě se přihlaste už teď na školním Instagramu nebo přímo v kabinetě PK.

Ing. Erika Tichá

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice