Okresní soutěž ve stolním tenise

Okresní soutěž ve stolním tenise se konala ve středu 16. 11. 2019 v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov.
Soutěže chlapců se v letošním roce zúčastnilo pět družstev. Úroveň všech soutěžících byla vzácně vyrovnaná. Družstva hrála systémem každý s každým na tři vítězné body. Naši chlapci hráli na velmi vysoké úrovni a jeden zápas vyhráli s družstvem, které se umístilo celkově na druhém místě. Přesto se umístili až na pátém místě. O výsledku rozhodovaly pouze jednotlivé míčky.
Naši školu reprezentovali: Libor Janošec, Daniel Bušos, Ondřej Žáček a Dominik Smetana.
Naše děvčata v kategorii mladších neměla žádné soupeřky. Proto se utkala se staršími a skončila celkově na pěkném druhém místě.
Naši školu reprezentovala: Lucie Husáková a Klára Pappová.

Mgr. Libuše Velčovská

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice