Účetní tým 2019

V pondělí 18. února 2019 se 2 týmy našich studentů zúčastnily celorepublikové středoškolské soutěže Účetní tým 2019. Soutěž pořádaná SVŠE Znojmo se konala v Praze v budově Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů a našeho „moravského“ kola se zúčastnilo celkem 20 týmů převážně z obchodních akademií na Moravě a ve Slezsku.
Naše týmy složené z odvážných studentů 4. ročníků si vyzkoušely práci pod tlakem a rozhodně získaly další zkušenosti z účetnictví, které pak určitě zúročí u praktické maturitní zkoušky. Reprezentoval nás dívčí tým ve složení Eliška Šišková, Kamila Sýkorová a Magdalena Harazimová a pánský tým ve složení Jakub Chovančík, Lukáš Morawiec a Martin Glubiš. Tento tým byl v soutěži o něco úspěšnější a postoupil do semifinále. Další body získané při znalostní soutěži Riskuj už na další postup do finále mezi nejlepší týmy nestačily.

Děkuji studentům za jejich práci navíc a za reprezentaci školy na této prestižní soutěži.

Ing. Erika Tichá