Studentské projekty v letecké dopravě

Letos na jaře se na naší škole uskutečnil projektový den oboru Management v dopravě. Projekt spočíval v tom, že si přihlášení studenti zvolili jedno z témat týkajících se současnosti letecké dopravy (např. konkurenční boj firem Boeing a Airbus, či vývoj letišť), udělali v této oblasti průzkum a následně si připravili přednášku doprovázenou prezentací. Poté následovala diskuze mezi studenty a jejich hodnocení zpracování daného tématu. I když byl tento projekt původně koncipován jako soutěžní, zúčastnění studenti Klára Santariusová, Matěj Sekanina a René Šafář z 1.B, Marie Murová z 2.B a Kristýna Liavasová z 3.C se úkolu zhostili tak dobře, že byli nakonec všichni svými spolužáky hodnoceni stejně kladně.

Dle reakcí očekáváme pro příští rok větší zájem o podobné aktivity.
Děkujeme všem zúčastněným!