Podnikatelský den

Třída 3. C projevila podnikatelského ducha a zorganizovala na naší škole „Podnikatelský den“. V rámci tohoto dne se studenti 3. ročníků dozvěděli o kryptoměnách, jak fungují a jak se s nimi obchoduje. Zkusili si simulaci obchodování na trhu se zadaným výrobkem, ale také vyslechli přednášku o Ryanairu, včetně informací, jak získat práci letušky. Součástí podnikatelského ducha je také prokázat kreativní schopnosti, dovednosti a znalost propagace, což si mohli všichni vyzkoušet při navržení reklamního poutače na novou mobilní aplikaci. V rámci tohoto dne si studenti připravili také prodejní stánky s různými předměty a pochoutkami, kde si ověřili, zda vydělají a mohli by vstoupit do světa podnikání.