Okresní kolo soutěže družstev ve stolním tenisu 2017

Okresní soutěž ve stolním tenisu se konala v úterý 18. 10. 2017 v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov.
V letošním roce se soutěže chlapců zúčastnilo celkem sedm družstev. Tato družstva byla nalosována do dvou skupin, první dvě družstva ve skupinách pak bojovala o medailová umístění. Naši chlapci se ve své čtyřčlenné skupině umístili na druhém místě. Boj o finále pak bohužel prohráli s celkovým vítězem soutěže, družstvem SPgŠ a SZŠ Krnov.
V utkání o třetí místo však hoši po těžkém boji zvítězili. Ve velmi silné konkurenci tak obstáli i naši studenti prvních ročníků.

Naši školu reprezentoval: Libor Janošec,Tomáš Král, Michal Kvasnica a Daniel Bušos.

Věříme, že výkon našich hochů je příslibem pro výborná umístění i v dalších letech.

Naše děvčata se v silné konkurenci umístila také na celkově třetím místě.
Naši školu reprezentovala: Vanesa Vuová a Daniela Galařová.

Za vzornou reprezentaci a bojovnost všem žákům děkujeme.

Mgr. L. Velčovská