Ročník 2018/2019

XVII. školní a stužkovací ples

Je již tradicí naší školy, že na podzim každého kalendářního roku se koná školní ples, který je zároveň plesem stužkovacím. Letošní ples se konal v sobotu 24. listopadu 2018 ve Slezském domově v Krnově.

Akce DM

Ve středu 26. října 2018 jsme uskutečnili na Domově mládeže zábavné odpoledne k zahájení nového školního roku.

Podzimní prohlídka Krnova pro děti

Už po několikáté naši studenti  provázeli městem  děti základní školy. Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 se dvě třetí třídy 2. základní školy v doprovodu mladých průvodců dozvěděly zajímavé informace z historie Krnova.

I Ty můžeš podnikat

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 se ve spolupráci s nezávislým a svobodným spolkem podnikatelů konal na naší škole seminář z programu Můžeš podnikat. Před studenty 4. ročníků se postavili dva podnikatelé z Moravskoslezského kraje, pan Michal Ondra (firma MiOn Investment, s .r. o.)  a pan Roman Šmiřák (firma RainFallows).

Exkurze na letišti v Brně

Studenti prvních ročníků SOŠ dopravy a cestovního ruchu v Krnově se dne 8. 10. zúčastnili exkurze na letišti Brno Tuřany. Zde si mohli prohlédnout nejen odletovou i příletovou halu a její vybavení, ale museli také projít bezpečnostní kontrolou a seznámit se s odbavovacím systémem a dalšími pracemi na letišti.

Adaptační kurzy 2018

Nový školní rok začal pro třídu 1. A  3. 9. 2018 rovnou adaptačním kurzem.  Další týden v pondělí vyrazila na „adapťák“ 1. B  a ve středu je vystřídala třída 1. C. Každá třída „prváků“ absolvovala 2,5 dne v příjemném prostředí Horského hotelu Brans v Malé Morávce.

Subscribe to Ročník 2018/2019