Okresní kolo poháru AŠSK ČR ve florbalu dívek

Soutěž organizovala SPgŠ a SZŠ Krnov dne 11.12. 2012.
Celé okresní soutěže se zúčastnila pouze čtyři družstva. Každé utkání se hrálo dva poločasy po deseti minutách hrubého času.
První zápas naše děvčata hrála s družstvem dívek SPgŠ a SZŠ Krnov B a bez problémů vyhrála. Paradoxně jsme nejlépe odehrály druhý zápas s favoritkami soutěže. V družstvu Gymnázia Krnov reprezentovaly školu všechny hráčky hrající florbal závodně. Naše děvčata se jim však vyrovnala díky nesmírné bojovnosti a zápalu pro hru. Po prvním poločase byl stav 1:1 a naděje byla ohromná. Ve druhém jsme však dostaly další dvě branky a zápas pak celkově prohrály 1: 3.
Ve třetím zápase o druhé místo nám již chyběly síly. Prohra 1: 2 nás mrzela o to více, že nám, doufejme nestranní rozhodčí, neuznali jednu branku.
Celkově jsme tedy obsadily pěkné třetí místo.
Doufáme, že nám v příštím roce bude lépe vyhovovat termín turnaje a nebudeme již oslabeny o hráčky účastnící se zájezdu školy.