Prezentiáda 2017

Studentky třídy 3.C - Aneta Babijová, Veronika Marečková a Petra Zaoralová, jako jediné z celé školy, přijaly výzvu pořadatelů česko-slovenské soutěže Prezentiáda 2017 a přihlásily se se svou prezentací na zadané téma Láska, sex a něžnosti. Svou prezentaci pojaly jako tajné čtení deníčku náctileté Lenky a se svým grafickým zpracováním v Prezi postoupily do krajského kola.
V Ostravě pak 21. dubna 2017 v konkurenci dalších 15 týmů z Moravskoslezského kraje vybojovaly krásné 6. místo. Díky účasti v soutěži obdržely zpětnou vazbu ke svému vystoupení od odborné poroty, získaly zkušenosti v prezentaci před cizím publikem a zjistily, že hodnocení poroty je vždy subjektivní záležitostí.

Děkuji všem třem za reprezentaci školy a věřím, že získané zkušenosti zúročí nejen v hodinách, ale i v dalších soutěžích.

Ing. Erika Tichá