Noční maraton v psaní na klávesnici

Třeťáci si předvelikonoční čas už ani nedokáží představit bez nočního maratonu v psaní na klávesnici. Je to téměř deset let, co jsme poprvé v noci zasedli ke klávesnicím a až do rána jsme psali a psali a u toho hráli společenské hry. Poslední roky si psaní zpestřujeme sportovním kláním na Střední pedagogické škole.
Akce se zúčastnilo 30 písařů ze tří tříd 3. ročníku. Každou hodinu každý z nich napsal desetiminutový opis, a to s přesností do 0,50 % chyb. Výkony za celou noc byly tak úžasné, že někteří využili netradiční nabídky a v rámci maratonu absolvovali zkoušku z psaní na klávesnici a obdrželi certifikát.
Také na „pajdáku“ naši „borci“ podali ten nejlepší výkon a někteří tam nechali téměř duši, když dvě hodiny hráli vybíjenou.
Ráno jsme se rozešli u snídaně, kterou nám připravili paní kuchařky.

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili, a těšíme se na další ročník.

třeťáci a Mgr. Zina Dvořáková, Ing. Věra Tkáčová Ing. Erika Tichá