Fotbal chlapců

V úterý 4. dubna 2017 proběhlo okresní kolo ve fotbale chlapců O pohár Josefa Masopusta. Letošního ročníku se zúčastnily 4 střední školy z Krnova, vedle naší školy to byla pedagogická škola, průmyslovka a automobilní škola. Hrací systém byl určen tak, že se soupeři utkali ve vzájemných zápasech a vítěz postoupil do okresního finále.
Naši hoši nastoupili v sestavě prvních a druhých ročníků a nevedli si vůbec špatně. Prohráli s pozdějším vítězem celého turnaje, porazili chlapce z pedagogické školy, a i když podlehli soupeři z krnovské průmyslovky, obsadili konečné druhé místo, neboť průmyslovka z důvodu nastoupení některých hráčů, kteří nesplňovali podmínky pro účast v soutěži, hrála turnaj mimo soutěž.

Naši školu reprezentovali:
Pětroš Ondřej 1. A
Janoěec Libor, Illiadis Nicolas, Mayer Lukáš 1. B
Breuer Tomáš 1. C
Koryčan Tomáš 2. A
Kotala Matěj 2. B
Krhut Vít, Pácl Tomáš, Franek Filip, Uhrin Daniel, Hořínek Vojtěch, Sicha Dominik 2. C

Na organizaci soutěže se podíleli:
Vybíral Aleš 3. B
Moráček Matouš, Polišenský Denis 3. C

Do okresního finále postoupili hoši automobilní školy.

Mgr. Lukášová Naďa