Ročník 2017/2018

Soutěž pro žáky ZŠ

Vědomostní soutěž v anglickém jazyce pro žáky ZŠ.

1. cena - sada učebnic pro AJ a druhý cizí jazyk
2. cena - sada učebnic pro AJ
3. cena - sada učebnic pro druhý cizí jazyk

Kontakt: veverkova@sos-dcr.cz

Fotbal chlapců

Ve středu 4. října 2017 proběhlo okresní kolo ve fotbale chlapců O pohár Josefa Masopusta. Organizace a pořádání tohoto turnaje se ujala naše škola. Vzhledem ke špatnému a především deštivému počasí a počtu přihlášených družstev, musel být upravený hrací systém. Letošního ročníku se zúčastnilo 5 středních škol z Krnova, vedle naší školy to byla pedagogická škola, průmyslovka a automobilní škola a gymnázium. Hrací systém byl určen tak, že každé družstvo odehrálo dva zápasy podle předem určeného klíče.

Výsledky 36. ročníku Středoškolského atletického poháru 2017

Okresní soutěž v atletice proběhla 19. 9. 2017 na atletickém stadionu v Krnově. Nejlepšího výkonu z družstva chlapců naší školy dosáhl Franek Filip.
Družstvo našich dívek se umístilo na 4. místě. Nejhodnotnějšího výkonu dosáhla Malá Kateřina ziskem 482 bodů v běhu na 60 metrů v čase 9,10 sekundy.

Martin Luther – 500 let reformace

V rámci Německo-českého týdne, pořádaného Domovským spolkem Krnov a Městem Krnov, se v pátek 16. 9. v synagoze uskutečnila soutěž studentů německého jazyka.
Jelikož si svět letos připomíná 500. výročí zveřejnění Lutherových tezí, týkalo se téma problematiky reformace. Reformace církve se dotkla i našeho regionu a je aktuální dodnes.

Subscribe to Ročník 2017/2018