Soutěže

Soutěž pro žáky ZŠ

Vědomostní soutěž v anglickém jazyce pro žáky ZŠ.

1. cena - sada učebnic pro AJ a druhý cizí jazyk
2. cena - sada učebnic pro AJ
3. cena - sada učebnic pro druhý cizí jazyk

Kontakt: veverkova@sos-dcr.cz

Vítězná PROFI GO 2018

24. ročník soutěže PROFI GO 2018 se uskutečnil 27. 11. 2017 na výstavišti v Brně. Tato soutěž je organizována společností EfektMediA ve spolupráci s akciovou společností Veletrhy Brno.

Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem byla v letošním roce SPgŠ a SZŠ Krnov a soutěž se uskutečnila v pondělí 20. 11. 2017. Tak jako v předchozích dvou letech se soutěže zúčastnila čtyři velmi silná a vzácně vyrovnaná družstva. Byla to, kromě našich, také děvčata Gymnázia Krnov, SPgŠ a SZŠ Krnov a Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál. Hrálo se systémem každý s každým, na dva vítězné sety, set se však hrál pouze do 15 bodů. Viděli jsme tedy šest velmi vyrovnaných utkání.

Tradiční basketbalové klání děvčat

Letošní kolo (8. listopad 2017) okrskového turnaje středních škol v basketbale pořádala krnovská Střední odborná škola pedagogická a zdravotní.
Účast středních škol byla letos nižší. Naše Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu poskládala tým pěti děvčat, z nichž se pouze dvě v současnosti věnuji basketbalu aktivně.

Pišqworky 2017

V pátek 10. listopadu se na Gymnáziu v Krnově uskutečnil již 10. ročník oblastního turnaje v pIšQworkách. Devatenáct týmů z Krnova a okolí se sešlo ve 4 skupináchaby mezi sebou našli ty nejlepší pIšQworkáře.
Studenti se snažili co nejvíce zapojit své mozkové závity. Některé duely byly velice napínavé a dlouhé, jiné zase otázkou pěti minut. Hráčům nešlo jen o vítězství a ceny, ale hlavně o zábavu.

Basketbal chlapců

Ve čtvrtek 2. listopadu se naše škola ujala pořadatelství okresního finále v basketbale chlapců středních škol. Do soutěže se přihlásilo 5 středních škol bruntálského okresu. Do haly Lokomotivy Krnov přijeli bojovat o postup do krajského finále chlapci z krnovského gymnázia, automobilní školy, pedagogické školy, naší školy a z Bruntálu přijeli hoši průmyslovky.

Basketbal 3x3 chlapců a dívek

Ve středu 1. 11. 2017 proběhlo okresní finále v basketbale trojiček dívek a chlapců. Soutěže se zúčastnily střední školy bruntálského okresu, v soutěži chlapců bylo přihlášeno sedm družstev, u dívek čtyři trojice.

Okresní kolo soutěže družstev ve stolním tenisu 2017

Okresní soutěž ve stolním tenisu se konala v úterý 18. 10. 2017 v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov.
V letošním roce se soutěže chlapců zúčastnilo celkem sedm družstev. Tato družstva byla nalosována do dvou skupin, první dvě družstva ve skupinách pak bojovala o medailová umístění. Naši chlapci se ve své čtyřčlenné skupině umístili na druhém místě. Boj o finále pak bohužel prohráli s celkovým vítězem soutěže, družstvem SPgŠ a SZŠ Krnov.

Fotbal chlapců

Ve středu 4. října 2017 proběhlo okresní kolo ve fotbale chlapců O pohár Josefa Masopusta. Organizace a pořádání tohoto turnaje se ujala naše škola. Vzhledem ke špatnému a především deštivému počasí a počtu přihlášených družstev, musel být upravený hrací systém. Letošního ročníku se zúčastnilo 5 středních škol z Krnova, vedle naší školy to byla pedagogická škola, průmyslovka a automobilní škola a gymnázium. Hrací systém byl určen tak, že každé družstvo odehrálo dva zápasy podle předem určeného klíče.

Výsledky 36. ročníku Středoškolského atletického poháru 2017

Okresní soutěž v atletice proběhla 19. 9. 2017 na atletickém stadionu v Krnově. Nejlepšího výkonu z družstva chlapců naší školy dosáhl Franek Filip.
Družstvo našich dívek se umístilo na 4. místě. Nejhodnotnějšího výkonu dosáhla Malá Kateřina ziskem 482 bodů v běhu na 60 metrů v čase 9,10 sekundy.

Subscribe to Soutěže