Maturanti z Opole na návštěvě v Krnově

I přes deštivé počasí si studenti z polské střední školy užívali celodenní výlet v Krnově. Po předvánočním zájezdu našich studentů do Opole v loňském roce jsme očekávali plánovanou návštěvu v naší škole.
Na programu byla prohlídka školy, přijetí polských učitelů ředitelem, prezentace o nejnovějších akcích SOŠ DCR. V centru Krnova provedli čeští studenti své polské vrstevníky po nejzajímavějších památkách a později s nimi jeli do Hradce nad Moravicí, kde se společně zúčastnili komentované prohlídky zámku.
Studentům 2.A patří poděkování od polských vedoucích za pečlivou přípravu celého programu.
Novou pozvánku do Opole jsme nemohli odmítnout a už teď se těšíme, až se k našim sousedům opět podíváme.

Mgr. M. Maliszewská

Kategorie: 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice