Exkurze hotelového komplexu AVALANCHE

V pondělí 17. října zažili netradiční vyučování studenti třetího a čtvrtého ročníku oboru Management  cestovního ruchu v rámci odborné exkurze hotelového komplexu Avalanche v Dolní Moravici. S provozem hotelu a manažerskou pozicí je seznámil pan  Bc. Lubomír Petr. Zařízení nabízí služby pro 350 hostů se zaměřením na kulturní, sportovní i relaxační vyžití.

Vybavení hotelu je také přizpůsobeno kongresové turistice a pořádání firemních akcí. Během slavnostního oběda se čtyřmi chody si vyzkoušeli studenti  pravidla stolování, které uplatní ve svém soukromém i profesním životě. Už vědí jak odkládat příbor, dolévat či nedolévat víno, konverzovat u jídla, používat papírový i látkový ubrousek, rozlišit nápojové sklo a další zásady správného stolování. Barevný slunečný podzim, společenská atmosféra a příjemný hotelový personál budou jistě milou vzpomínkou na tento den.

Ing. Ellen Maláčová