Slavnostní rozloučení s maturanty

Předávání maturitního vysvědčení úspěšným maturantům pravidelně avizuje blížící se konec školního roku. Letos se svého vytouženého dekretu dočkali naši absolventi v pátek druhého června.  V Koncertní síni sv. Ducha za doprovodu varhan a přítomnosti učitelů, rodičů i zástupců města, slavnostně zakončili své čtyřleté studium. Zazněla slova bilancování, poděkování i přání do budoucna. Za město Krnov promluvil tajemník MÚ Ing. Igor Kozelek, s maturanty se rozloučil také  ředitel naší školy Mgr. Zdeněk Klein. Samozřejmě poslední slovo měli třídní učitelé Ing. Ellen Páclová, Ing. Ivana Matoušová a Mgr. Jiří Švéda, kteří s humorem vyprovodili  studenty do jejich dalšího života.
Věříme, že všechny získané vědomosti a dovednosti dobře zúročí a každý z nich najde v profesním i osobním životě to správné místo.