Ekonomická olympiáda 2017

Stejně jako v loňském školním roce se studenti 2. a 3. ročníků zúčastnili online soutěže středních škol s názvem Ekonomická olympiáda. Soutěže se letos zúčastnilo přes 10 000 studentů z 235 škol ze všech krajů České republiky. Otázky do soutěže a koncepci Ekonomické olympiády sestavili ekonomové a odborníci z Institutu ekonomického vzdělávání (INEV) a České národní banky (ČNB).
Cílem Ekonomické olympiády je vyhledávat mezi českými středoškoláky nejnadějnější budoucí ekonomy a ty v jejich rozvoji dále podporovat, rozvíjet a vytvořit jim dobrý odrazový můstek pro další studium, praxi a kariéru. Studentem, který získal nejvíce bodů z celé školy a postoupil do krajského kola je student 3. ročníku Viktor Dosedla.

K výbornému výsledku v silné konkurenci blahopřejeme.

Ing. Erika Tichá