Florbal dívek

V pondělí 18. prosince se zúčastnily dívky naší školy florbalového turnaje na Gymnáziu v Krnově v rámci středoškolských her bruntálského okresu. Soutěže se zúčastnily čtyři družstva krnovských středních škol. Kromě naší školy se do soutěže přihlásila děvčata pedagogické a zdravotní školy a dvě družstva pořádajícího Gymnázia Krnov.
Tým tvořilo 9 výborných hráček. Na to, že některé nikdy předtím florbal nehrály, vedly dívky si moc dobře. První zápas proti holkám z pedagogické školy vyhrály 2:0, druhý, proti prvnímu týmu gymnázia taky 2:0, ale třetí, proti druhému týmu z gymnázia už tak jednoduchý nebyl, a přestože se moc snažily, tento zápas bohužel prohrály. Od první minuty turnaje až do poslední bojovaly, ale nestačilo to na sehraný tým děvčat z gymnázia, a tak si za krásné druhé místo odnesly nejenom dobrý pocit ze skvělé hry, ale taky sladkou odměnu. Děvčata si turnaj užila, skvěle si zahrála a nakonec se i dobře najedla.
Děkuju všem holkám za příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Lukášová Naďa