Školní ples

Už pojedenácté studenti čtvrtých ročníků vstoupili do stavu maturantského slavnostním stužkováním na školním plese. Tradice pasování maturantů mečem se ujali v sobotu 24. listopadu ve Slezském domě v Krnově třídní učitelé Ing. Ellen Maláčová, Ing. Ivana Matoušová a Mgr.Jiří Švéda. Slavnostní ceremoniál doplnila vtipná taneční vystoupení maturitních tříd. V rámci programu plesu vystoupil také taneční klub KMIT TO BE CONTINUED z Orlové a mažoretky z Opavy. Během večera čerství maturanti  symbolicky vypustili před vchodem do hotelu  lampióny přání a v kavárně zhlédli své vzpomínkové prezentace. Celý ples doprovázela oblíbená hudební skupina Bledule z Opavska, o pěvecké překvapení se postaraly také studentky naší školy Eva Švrčková a Klára Chudějová. Na všechny majitele výherních losů čekala  bohatá tombola. Slavnostní setkání studentů, učitelů, rodičů, hostů a bývalých absolventů naší školy mělo svou neopakovatelnou atmosféru a všichni na tento večer budeme rádi vzpomínat. Teď už jen držme palce maturantům.

Ing.Ellen Maláčová