" To be health in a society between generation"

Ve dnech 30.11. až 7.12. 2012 jsme se zúčastnily Mezinárodního workshopu v Klafferu v Rakousku. Celý projekt probíhal v angličtině a byl zaměřen na téma " To be health in a society between generation". V pátek v ranních hodinách  jsme odjely do Nového Údolí na Šumavě. Odtud nás poté čekala cesta do Klafferu.
Sešli se zde lidé různých věkových kategorií z různých států Evropy,  např. z Litvy, Lotyšska, Malty, Turecka, Španělska, Portugalska, Velké Británie, Rumunska a Bulharska.
Během celého týdne jsme pracovali na projektech ve skupinkách. Dále jsme mezi sebou mluvili o zdravotnictví a sociální péči v jednotlivých státech. Zažili jsme 10km procházku krásnou rakouskou horskou přírodou, vařili jsme zdravá jídla a relaxovali v sauně.
V úterý jsme navštívili krásné město Linz, kde nás čekala přednáška o ženském zdravotnictví, poté následovala návštěva Muzea budoucnosti a na závěr prohlídka samotného Linze.
Celý tento Workshop nás velmi obohatil. Poznali jsme zajímavé, příjemné a přátelské lidi. V neposlední řadě jsme si zdokonalily naše jazykové znalosti a poznali odlišné kultury evropských zemí.
 

Hana Keprdová a Adriana Krettková, 4.C

Kategorie: 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice