Erasmus+ Nonformal sports

Naši studenti, Aneta Harazimová, Klára Bělavová, Klára Černá, Lucie Bendíková, Michaela Balajová, Nikol Kolářová, Tereza Bezecná, Tereza Neckařová, Tereza Straková a Tomáš Král, se zúčastnili programu Erasmus +, který probíhal od 23. září do 5. října 2018. Tento Erasmus nebyl jen tak obyčejný, byl zaměřený na Nonformal sports.
Na účastníky čekala velká výzva. Měli si vyzkoušet rock klimbing, archery a hiking. Se vším si hravě poradili a ještě si u toho užili velkou zábavu. Studenti měli mimo jiné možnost předvést své znalosti angličtiny. Jak se ukázalo, s komunikací neměli vůbec žádné problémy.
V den odjezdu měli sice všichni našponované nervy, ale vše nakonec dopadlo dobře a studenti se už nemohli dočkat, až se vydají na dlouhou cestu. Cestovali jsme na Slovensko, konkrétně do Počúvadla. Součástí ubytování byla nejen společenská místnost s fotbálkem, kulečníkem a pingpongovým stolem, ale také wellness, kterého naši studenti plně využili.
Vedoucí Erasmu připravili perfektní program. Když zrovna neprobíhaly „aktivity“, tak jsme se s ostatními seznamovali. Potkali jsme spoustu nových přátel a poznali jejich zvyky a tradice.

Erasmu se zúčastnili mladí lidé z Rumunska, Francie, Slovenska a České republiky.

Tereza Neckářová, 4. A

Kategorie: