Exkurze na letišti v Brně

6. října 2016 jsme navštívili brněnské letiště v Tuřanech. Moc se nám líbilo prostředí, ve kterém budeme mít v příštích letech svoji praxi. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí o chodu letiště, prošli jsme si celý proces odbavování cestujících.  Příjemných zaměstnanců a starších praktikantů z naší SOŠ DCR v Krnově jsme se mohli zeptat na vše, co nás zajímalo. Projeli jsme se po ranveji autobusem.
Největší zážitek byla možnost vidět vzlétnout letadlo z bezprostřední vzdálenosti. Zábavu jsme si užili i při bezpečnostní kontrole, museli jsme odevzdat všechny své cennosti, bundy, někteří i opasek a boty, abychom nepípali při průchodu rámem. Moc se nám všem v Brně líbilo a už se těšíme na další návštěvu letiště, tentokrát v Ostravě.

studenti 1. C

Kategorie: