Krnov Coffee Festival 2019

V sobotu 14. září 2019 proběhl v Krnově 2. ročník kávového festivalu pořádaný paní Šárkou Bolatzkou z kavárny Malé Café. Na organizaci a průběhu této akce se stejně jako v loňském roce podíleli dobrovolníci ze třídy 3.B – Matěj Sekanina, Karolína Flašková, Tereza Kalábová, Klára Santariusová, Klára Chamrathová a Aneta Černochová. Ruku k dílu přiložili také naši bývalí studenti – Matěj Šlosárek, Míša Šmídová, Tereza Neckařová a Daniela Dzidová (ex 4.A). Studenti pracovali od pátku do neděle, od brzkých ranních hodin do večera. Stavěli stánky pro prodejce, pomáhali s organizací sportovního programu pro děti, se samotným vařením kávy, obsluhou, s úklidem apod.

Všem zúčastněným děkuji za pomoc a věřím, že získané zkušenosti pro ně budou přínosem do budoucna.

Ing. Erika Tichá